Архів категорії: Статті

Таблиця витрат на монтаж теплоізоляції

Нижче розташована таблиця витрат для монтажу різних термоізоляційних матеріалів таких як – пінополіуретан (ППУ), пінобетон, пінопласт, газобетон і мінеральна вата.. Пінополіуретан по праву являється визнаним у всьому світі найефективнішим термоізолятором і використовується більше 35 років в Європі, Японії країнах Азії та Америці. Слід звернути увагу на довговічність пінополіуретану (ППУ) – його гарантійний термін експлуатації 30… Читати далі »

Напилювана полісечовина Екстраплан

У будівельній промисловості в останні 30-ть років спостерігається стабільне зростання попиту на технології і матеріали що містять в своїй основі хімічні сполуки поліуретанів. Поліуретанові технології дозволяють отримувати матеріали з великою різноманітністю властивостей і високими технологічними характеристиками. Матеріали на основі поліуретанових технологій, по праву є неперевершеними за своїми властивостями і показниками для захисту будівельних споруд і… Читати далі »

Напилювана теплоізоляція Extrafoam – пінополіуретанові (PU) і поліізоціануратні (PIR) системи

НАПИЛЮВАНІ ПІНОПЛАСТИ Поліізоціануратні (PIR) і пінополіуретанові (PU) системи Напилювані пінопласти виготовляються з пенополіізоціануратів і пінополіуретанів. Зберігаються і транспортуються у вигляді рідких компонентів – поліізоціанату та поліолу. Шар теплоізоляції, на основі напилюваних пінопластів (пінополіуретану, поліізоціанурату) створюється шляхом суміші і нанесення під тиском матеріалів поліізоціанату та поліолу на будь-які будівельні матеріали в не залежності від їх форми… Читати далі »

Переваги використання напилюваної поліурії (полісечовини)

У чому переваги використання полісечовини? Напилювана поліурія: запобігає іскроутворенню вирішує проблеми пов’язані з корозією, гідроізоляцією і зносом має високу стійкість до хімічних реактивів, ультрафіолетового випромінювання, солей, кислот можливість отримання матеріалу з широким спектром кольорів широкий діапазон робочих температур при нанесенні на ізольовану поверхню висока термостійкість – витримує експлуатаційні температури до + 177 ° С Напилювана… Читати далі »

Переваги використання напилюваного пінополіуретану (ППУ)

У напилюваного пінополіуретану (ППУ) є ряд переваг: пінополіуретан мінімізує втрати тепла через стінки будівель від підвальних стін і підлоги до даху усуває витік тепла в приміщеннях через стики будівельних елементів – блоки, панелі, перекриття і т.д. дозволяє знизити витрати при будівництві будівель і споруд, за рахунок зменшення товщини стель, стін, інших будівельних елементів і використовувати… Читати далі »